Sektor bankowy jest bardzo konkurencyjny, a banki muszą stale walczyć o klientów. Promocje finansowe są jednym ze sposobów, w jaki banki mogą skutecznie konkurować z innymi instytucjami finansowymi. Poprzez oferowanie bonusów i korzyści, banki starają się przyciągnąć klientów, którzy rozważają założenie konta w innych bankach. My jako klienci możemy z tego skorzystać odbierając bonusy za darmo. Bank zapłaci nam za to, że założymy w nim konto. Po założeniu konta i odebraniu bonusu możemy je zamknąć całkowicie za darmo.

 

Koszty prowadzenia konta:

0 zł za otwarcie i prowadzenie Twojego konta

0 zł za wypłaty z bankomatów Citi i 4 wypłaty z innych bankomatów

0 zł za przelewy krajowe i 3 pierwsze przelewy Express Elixir

Promocja kończy się za:

  • 00Dni
  • 00Godzin
  • 00Minut
  • 00Sekund

Jak odebrać 650 zł za darmo?

Przed założeniem konta należy postępować według etapu I

I ETAP:

  1. Przejdź do strony z przycisku powyżej.
  2. Otwórz CityKonto (Możesz wypełnić wniosek online samodzielnie lub zostawić swoje dane, a Doradca oddzwoni i wypełni z Tobą wniosek)
  3. Zapłać BLIKIEM min. 3 razy na łączną kwotą min. 300 zł – masz czas do ostatniego dnia pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.

Za Etap I otrzymasz 125 zł

Możesz dobrowolnie wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych i otrzymać 25 PLN cashback.

Po założeniu konta i weryfikacji możemy przejść do etapu II

II ETAP:

  1. Przelej na konto min. 2000 PLN z tytułu wynagrodzenia lub wykonaj w Citi Kantor zlecenie walutowe na min. 2000 PLN – masz czas do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto.

Za Etap II otrzymasz 125 zł

Jeżeli ukończyłeś Etap I i Etap II to dodatkowo otrzymasz kolejne 125 zł

Czyli:

Za zgody marketingowe otrzymasz 25 zł, za Etap I otrzymasz 125 zł, za Etap II 125 zł + bonus za ukończenie I i II Etapu otrzymasz 125 zł razem daje to 400 zł

Po odebraniu bonusu możesz za darmo i bez zobowiązań zamknąć konto 🙂

BONUS:

Zyskaj dodatkowe 200 zł na swoje konto.

Otwórz Kartę Kredytową Citibank i używaj jej na co dzień. Otrzymaj 1% zwrotu łącznej, miesięcznej sumy transakcji bezgotówkowych wykonanych Twoimi kartami Citi (kartą debetową i kredytową). Maksymalna wysokość zwrotu wynosi 50 zł miesięcznie i obowiązuje przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym wydano główna Kartę Kredytową.

Zaoszczędź sobie trudu, skorzystaj z darmowej ściągi

Poniżej udostępniam link do pliku PDF zawierającego checklistę kroków do zrealizowania w ramach tej promocji. Korzystając z tej praktycznej listy nie pominiesz żadnego szczegółu i ułatwisz sobie odebranie bonusu.